bannerová_reklama
Sponzorem těchto stránek je firma teranna
Přihlášení:
ID:
heslo:
Nejste ještě registrováni?

Hlavní stránka
Teranna
O nás
   O serveru
   Cíle a poslání
   Bannerová reklama
   VSP
   Kontakt
   Ceník

Katalog firem

Poptávky
Nabídky
Burza strojů
Burza firem a    nemovitostí
Aukce

Firemní stránky


Nově registrované firmy :Občasníky :
Občasník č.1 verze CZ
Občasník č.1 verze SK

Pro přihlášení k odběru občasníku zadejte Váš
e-mail :

Přidat k oblíbeným
Nastavit jako domovskou stránku
Dodavatelský program Danna05


Chcete snížit své vstupní náklady?
Chcete získat cenový náskok před svou konkurencí?
Chcete zachovat současné portfolio svých dodavatelů?
Chcete zefektivnit provádění výběrových řízení pro dodávky materiálů, dílů, nebo služeb?

Pokud jste si odpověděli na tyto otázky kladně, je náš dodavatelský program Danna05 určený právě pro Vás.

Dodavatelský program Danna05 je založený na registraci Vaší firmy a Vašich dodavatelů na našem serveru. Oproti registraci Vaší firmy, která musí být rozšířená ( tj. placená - viz ceník ), postačí registrace Vašich dodavatelů v základní, bezplatné verzi, pokud se Vaši dodavatelé sami nerozhodnou také pro rozšířenou registraci. Při vypsání poptávky jsou pak automaticky poptáni Vaši dodavatelé i cizí, konkurenční firmy. Po obdržení nabídek se pak můžete rozhodnout pro další kolo výběrového řízení formou osobních jednání, nebo formou internetové aukce na našem serveru a zvolit Vašeho současného dodavatele s cílem snížení ceny pomocí konkurenčních nabídek, nebo můžete zvolit nového dodavatele a rozšířit si tak své dodavatelské portfolio o nové, perspektivní dodavatele. Samotné vypsání poptávky je navíc otázkou několika minut, jediným odkliknutím odešlete poptávku všem registrovaným firmám ve Vámi zvolené kategorii, bez nutnosti psaní a odesílání dopisů a faxových zpráv.

Vlastní realizaci našeho dodavatelského programu lze provést dvěma způsoby.
Tím prvním je rozšířená registrace Vaší firmy na našich stránkách a požádání o registraci Vašich dodavatelů přímo Vašimi pracovníky. Druhou možností je zkontaktování našeho obchodního zástupce, projednání Vašich potřeb, výběr a zkontaktování Vašich dodavatelů našimi obchodními zástupci, kteří osobně podrobně vysvětlí vybraným dodavatelům cíle a systém dodavatelského programu Danna05. Tato služba je již placená, cena této služby je sjednávána individuálně podle počtu Vámi vybraných dodavatelů.

V případě, že jste se rozhodli pro náš dodavatelský program, pevně věříme, že se v krátké době stane standardní součástí Vaší nákupní strategie.

Se svými dotazy nás můžete kdykoliv kontaktovat na e-mailové adrese :

teranna@teranna.cz