bannerová_reklama
Sponzorem těchto stránek je firma teranna
Přihlášení:
ID:
heslo:
Nejste ještě registrováni?

Hlavní stránka
Teranna
O nás

Katalog firem

Poptávky
Nabídky
Burza strojů
Burza firem a
   nemovitostí
Aukce
   Přehled aukcí
   Zadání aukce
   Pravidla aukce

Firemní stránky


Nově registrované firmy :Občasníky :
Občasník č.1 verze CZ
Občasník č.1 verze SK

Pro přihlášení k odběru občasníku zadejte Váš
e-mail :

Přidat k oblíbeným
Nastavit jako domovskou stránkuPravidla aukce

1. Aukce může být vypsána jako otevřená, nebo uzavřená.
Uzavřená aukce je neveřejná a může se jí zúčastnit jen omezený počet firem, vybraných zadavatelem aukce. Uzavřená aukce je vhodná pro druhé kolo výběrových řízení s cílem maximalizovat, nebo minimalizovat cenu vypsaného předmětu aukce.
Otevřená aukce je veřejná a mohou se jí zúčastnit mimo přizvaných účastníků aukce i ostatní zájemci o vypisovaný předmět aukce po provedení základní ( bezplatné ) registrace na serveru Teranna. Přizvaní účastníci se nemusí na serveru registrovat.
V případě, že předmět aukce nebyl na serveru Teranna poptáván, musí být předmět aukce jednoznačně určen zadavatelem.

2. Ve vypsaném termínu aukce mohou zájemci o aukci vstoupit do aukční síně a zúčastnit se vybrané aukce.

3. V případě, že poslední nabídka bude obdržena v průběhu posledních 15 minut před ukončením aukce, aukce se automaticky prodlužuje o dalších 15 minut.

4. V případě, že v posledních 15 minutách doby trvání aukce nedojde ke změně ceny ze strany kteréhokoliv účastníka aukce, je aukce po uplynutí této doby automaticky ukončena.

5. Systém umožňuje po zadání přístupového kódu a hesla zadávat cenové nabídky a sledovat anonymní vývoj cen. Zadavatel aukce má umožněnu rozšířenou možnost přístupu, kdy se v rámci vývoje cen zobrazuje i název účastníka, který cenovou nabídku zadal, nemá však možnost zadávat cenové nabídky.

6. Neplánovanou úpravu nabídkových cen má možnost provádět jen provozovatel serveru Teranna na pokyn zadavatele aukce. V tomto případě je nutno zkontaktovat provozovatele serveru na tel. čísle 603 723618, který po odsouhlasení zadavatelem aukce upraví aktuální cenu na požadovanou cenovou úroveň.