Přihlášení:

ID:

heslo:Nově registrované firmy :
Ing. Ivo Červinka

Přidat k oblíbeným
Nastavit jako domovskou stránku

Inzerce

Napojove centrum

 

Spuštění zkušebního provozu serveru
13.5.2013
Spouštíme zkušební provoz serveru www.napojovecentrum.cz. V rámci zkušebního provozu budou stránky průběžně testovány a optimalizovány pro běžný provoz. Již nyní je ale možná registrace do našeho systému. Základní registrace do katalogu firem je zdarma, rádi uvítáme každou registraci společností z oblasti nápojového průmyslu, kterou naše stránky zaujmou a budou se chtít na našich stránkách prezentovat.
Do budoucna počítáme s průběžným rozšiřováním služeb a zkvalitňování Vašich prezentací a inzercí, včetně vkládání fotografií a prezentačních souborů.

Nápojové centrum - centrum nápojového průmyslu
1.4.2013
Vážení obchodní přátelé,
Velmi rádi Vás vítáme na novém portálu, specializovaného na oblast nápojového průmyslu. Cílem našich stránek je podpora tohoto sektoru na internetovém trhu, možnost cílené prezentace nápojů, nápojových strojních technologií pro tuto oblast průmyslu a burza použitých strojních linek, strojů a technologií. V současné době dokončujeme konečnou návrhovou verzi portálu a pevně doufáme, že po jejím zprovoznění se tyto stránky rychle nejdou své uživatele.
www.napojovecentrum.cz

Inzerce

 

Inzerce

 

 

TOPlist