Hlavní stránka

        O ENAuS

        Ceník

 Databáze

        Zadavatelé

        Obory

        Dodavatelé

 Aukční síň

 Dodavatelé

 Kontakty


 Administrace


 

Vážení obchodní přátelé, vítáme Vás na ukázkových stránkách
Elektronické Nákupní Aukční síně

ENAuS.

Na základě dlouhodobých zkušeností v nákupu naše společnost vyvinula a nově nabízí k pronájmu elektronickou nákupní aukční síň.
Správa aukční síně probíhá přes webové rozhraní a umožňuje univerzální využití zejména pro dvoukolové a vícekolové výběrové řízení při posledním kole s cílem dosažení maximálního snížení ceny.
Tento webový nástroj je tak vhodný nejen pro nákupní oddělení výrobních firem a společností pro objektivní a nezávislou optimalizaci cen pro výrobní materiál, ale všeobecně i pro nejrůznější výběrová řízení v oblasti dodávek režijního materiálu a služeb.

Aukční síň nabízí vedle reverzních aukcí také aukce standardní, které je možné využít při prodeji materiálu s cílem maximalizace ceny, například při prodeji železného šrotu, nebo nevyužitelných zásob a strojních zařízeních, určených k prodeji.
Aukční síň má svoji veřejnou část, přístupnou všem návštěvníkům portálu, kde je možné umístit i krátkou prezentaci společnosti, neveřejnou část, sloužící k administraci a vlastní, také neveřejnou aukční síň.
Vzhled stránek je možné upravit tak, aby odpovídaly standardům zákazníka, další úpravy podle potřeb konečného uživatele jsou také možné.

Jsme osobně přesvědčeni, že tento cenově dostupný moderní nákupní nástroj s jednoduchým intuitivním ovládáním a správou nalezne uplatnění jak ve velkých společnostech, tak i v menších a středních firmách pro zajištění nezávislého objektivního výběru a minimalizace nákupních cen.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kdykoli kontaktovat. Rádi Vám Vaše otázky zodpovíme písemně nebo se domluvíme na osobní navštěvě ve Vaší společnosti. Naším cílem je optimalizace Vašich nákupních cen. Konečné rozhodnutí bude již na Vás.

Za ENAuS

Ivo Červinka

 


;